BORAMED ul. Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa
tel. 22 250 15 77
(U ZBIEGU TRASY SIEKIERKOWSKIEJ I WAŁU MIEDZESZYŃSKIEGO)
ul. Beli Bartoka 8, 02-787 Warszawa
tel. 22 53 53 600
(przy metrze Ursynów od Al.KEN)
ZAMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zakres usług ginekologiczno-położniczych

Prowadzenie ciąży

Narodziny dziecka są najważniejszym i często najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Czas, w którym rozwija się w nas maleństwo, jest niezwykle istotny zarówno z punktu widzenia zdrowia nienarodzonego jeszcze człowiek, jak również jego mamy. W Boramed w Warszawie zapewniamy profesjonalne prowadzenie ciąży. Dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na narodziny dziecka przebiegał bezpiecznie oraz komfortowo.

Naszym pacjentkom zapewniamy kompleksową opiekę oraz dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki, jaką oferuje dzisiejsza ginekologia, przykładowo test PAPP-A, który w Wielkiej Brytanii należy do standardu, a w Polsce niestety wykonuje się go rzadko. Przyszli rodzice mogą także liczyć na rzetelne i fachowe porady podczas prowadzenia ciąży, które pozwolą im się jeszcze lepiej przygotować się do nowej roli.

W Boramed zatrudnieni są najlepsi specjaliści - ginekolodzy, dysponujący nowoczesnym sprzętem medycznym, np. aparaty Ultrasonograficzne firmy GE Voluson E8, E6. Dzięki połączeniu doświadczenia ginekologa oraz nowoczesnej aparatury, możemy liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność. Dysponujemy również sprzętem do monitorowania tętna płodu dziecka, KTG.

Nasi partnerzy
  • Ogólnopolskie Centrum Medyczne