BORAMED ul. Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa
tel. 22 250 15 77
(U ZBIEGU TRASY SIEKIERKOWSKIEJ I WAŁU MIEDZESZYŃSKIEGO)
ul. Beli Bartoka 8, 02-787 Warszawa
tel. 22 53 53 600
(przy metrze Ursynów od Al.KEN)
ZAMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Nasze centrum

Misja

Misją naszej placówki jest zapewnienie naszym Pacjentom usług medycznych na najwyższym poziomie.
Szacunek, kompetencja oraz ciepłe i życzliwe podejście – oto fundamenty, na których został utworzony Boramed. Zatrudniliśmy wyspecjalizowane grono lekarzy - pasjonatów, którzy doskonale łączą swój entuzjazm z bogatym doświadczeniem zawodowym. Dysponując najnowocześniejszym sprzętem medycznym, każdego dnia dokładają wszelkich starań, abyś zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi, korzystając z naszych usług, czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Zarząd Boramed nieustannie monitoruje zmiany w preferencjach i oczekiwaniach Pacjentów, śledzi nowe możliwości technologiczne oraz diagnostyczne. Wszystkie te działania mają jeden cel. Pragniemy sprostać oczekiwaniom Pacjentów co do jakości świadczonych przez Boramed usług medycznych, jak i stworzeniu pełnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

Podejmowane przez nas działania mają swoje przełożenie w nieustannym rozwoju przychodni i poszerzaniem się grona Pacjentów Boramed.
Starając się sprostać potrzebom Pacjentów, dbamy o poszerzanie oferty świadczeń usług medycznych, grona lekarzy specjalistów, jak i jakości świadczonych usług.  Przykładamy duży nacisk na profesjonalną i życzliwą obsługę Pacjenta.
Pacjent jest dla nas najważniejszy, to on wyznacza nam kierunki polityki jakości, to on ma wpływ na zmiany  wizerunku firmy. Wsłuchując się w głosy Pacjentów wiemy jak postępować i jak sprostać wymaganiom naszych Pacjentów.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nadal służyć Pacjentom wiedzą medyczną na najwyższym poziomie i ciepłym, profesjonalnym podejściem naszego personelu.

 

Nasi partnerzy
  • Ogólnopolskie Centrum Medyczne