Boramed w Warszawie - profesjonalna placówka medyczna
Image
bg cookies

Centrum Medyczne BoramedMedycyna Światowej Klasy

Szacunek, kompetencja oraz ciepłe i życzliwe podejście – oto fundamenty, na których został utworzony Boramed. Zatrudniliśmy wyspecjalizowane grono lekarzy - pasjonatów, którzy doskonale łączą swój entuzjazm z bogatym doświadczeniem zawodowym. Dysponując najnowocześniejszym sprzętem medycznym, każdego dnia dokładają wszelkich starań, abyś zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi, korzystając z naszych usług, czuli się komfortowo i bezpiecznie.
 

Zarząd Boramed nieustannie monitoruje zmiany w preferencjach i oczekiwaniach Pacjentów, śledzi nowe możliwości technologiczne oraz diagnostyczne. Wszystkie te działania mają jeden cel. Pragniemy sprostać oczekiwaniom Pacjentów co do jakości świadczonych przez Boramed usług medycznych, jak i stworzeniu pełnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu.


Podejmowane przez nas działania mają swoje przełożenie w nieustannym rozwoju przychodni i poszerzaniem się grona Pacjentów Boramed.Starając się sprostać potrzebom Pacjentów, dbamy o poszerzanie oferty świadczeń usług medycznych, grona lekarzy specjalistów, jak i jakości świadczonych usług.  Przykładamy duży nacisk na profesjonalną i życzliwą obsługę Pacjenta.Pacjent jest dla nas najważniejszy, to on wyznacza nam kierunki polityki jakości, to on ma wpływ na zmiany  wizerunku firmy. Wsłuchując się w głosy Pacjentów wiemy jak postępować i jak sprostać wymaganiom naszych Pacjentów.


Misją naszej placówki jest zapewnienie naszym Pacjentom usług medycznych na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nadal służyć Pacjentom wiedzą medyczną na najwyższym poziomie i ciepłym, profesjonalnym podejściem naszego personelu.