Boramed w Warszawie - profesjonalna placówka medyczna

Sprzęt

Samo doświadczenie to bardzo dużo, ale nie wszystko. W stechnicyzowanym świecie, przy ciągłym rozwoju urządzeń medycznych, zakład medyczny bez nowoczesnego sprzętu nie może się liczyć. Dlatego dobierając urządzenia dla Boramedu, nie uznawaliśmy kompromisów. Wiemy bowiem, że nasi pacjenci zasługują na najwyższy poziom opieki w każdym aspekcie.


Aparaty USG:Voluson E10 BT19, Voluson E10, E8, E6 od GE Healthcare

Korzystamy z możliwości nowoczesnej techniki i staramy się dostosować do wymagań szybko zmieniających się standardów medycznych w zakresie ultrasonografii.

Specjaliści wykonujący badania ultrasonograficzne w BORAMEDZIE mają do dyspozycji najwyższej klasy aparaty USG. Są to najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku, bardzo zaawansowane technologicznie, co pozwala na wykonywanie badań w całkowicie nowej, niespotykanej dotychczas jakości.

Ultrasonografy od GE HEALTHCARE, którymi dysponujemy maja szerokie zastosowanie nie tylko w opiece zdrowotnej kobiet. Zastosowany system ultradźwiękowy umożliwia skupienie na szczegółach obrazu, zapewniając najwyzszą jakość diagnostyczną.

Aparaty VOLUSON E10, E8 oraz E6 charakteryzuje wysoka jakość obrazu uzyskiwana dzięki zastosowaniu wielu nowatorskich rozwiązań np. nowoczesne obrazowanie 4D  (funkcja HDlife) jest wykonywane dzięki wykorzystaniu zaawansowanej możliwości sterowania oświetleniem.

VOLUSON E10 BT19 - to najnowsze, dostępne urządzenie - dedykowane nie tylko największym wyzwaniom diagnostycznym w zakresie ginekologii i położnictwa. Doskonała rozdzielczość pozwala na precyzyjną i prawidłową ocenę podczas badania.

maszyna VE10

Innowacyjne  rozwiązania technologiczne wyróżniają Voluson E10 BT19 pod każdym względem - doskonała przejrzystośc obrazu, jeszcze większa prędkość działania to tylko niektóre z nich. Udoskonalenie systemu RADIANCE ARCHITECTURE zapewnia uzyskiwanie szybciej, jeszcze bardziej elastycznych, wyraźniejszych form obrazowania.

Ultrasonograf Voluson E10 BT19 wyprzedza technologicznie poprzednie generacje aparatów, pozwalając na doskonałą jakość obrazu w projekcji zarówno 2D jak i 3D.

Nowa funkcja HDlife Silhouette pozwala wygenerować obrazy 3D/4D  w wysokiej jakości przestrzennych obrazów diagnostycznych.

 

STERN WEBER S250

S250 jest doskonałą odpowiedzią dla dentystów, którzy oczekują najlepszych technologii, dbałości o szczegóły i rozwiązań ułatwiających pracę zespołową przy pacjencie. S250 oferuje znakomitą elastyczność, pozwala na precyzyjny wybór wydajności wymaganej przez poszczególne zabiegi.