BoraMed

Sprzęt

Samo doświadczenie to bardzo dużo, ale nie wszystko. W stechnicyzowanym świecie, przy ciągłym rozwoju urządzeń medycznych, zakład medyczny bez nowoczesnego sprzętu nie może się liczyć. Dlatego dobierając urządzenia dla Boramedu, nie uznawaliśmy kompromisów. Wiemy bowiem, że nasi pacjenci zasługują na najwyższy poziom opieki w każdym aspekcie.


Aparaty USG: Voluson E10, E8, E6, Voluson Expert 730 firmy GE

Aparaty te są systemem ultradźwiękowym, stworzonym przede wszystkim do najwyższej jakości badań prenatalnych, położniczych, ginekologicznych, neonatologicznych i radiologicznych. Zastosowano w nim zaawansowane rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne, wytyczając nowoczesne standardy w jakości obrazowania i zapewniając elastyczną platformę diagnostyczną, otwartą na przyszłość diagnostyki obrazowej. Zaawansowana technologia obrazowania 3D/4D i lekkie głowice skanujące to gwarancja uzyskania wysokiej jakości przestrzennych obrazów diagnostycznych.

STERN WEBER S250

S250 jest doskonałą odpowiedzią dla dentystów, którzy oczekują najlepszych technologii, dbałości o szczegóły i rozwiązań ułatwiających pracę zespołową przy pacjencie. S250 oferuje znakomitą elastyczność, pozwala na precyzyjny wybór wydajności wymaganej przez poszczególne zabiegi.