Boramed w Warszawie - profesjonalna placówka medyczna
 
+48 22 25 01 577 - Bora Komorowskiego 21 lok. 307
 
+48 22 53 53 600 - Beli Bartoka 8 lok. U/A
bg cookies

Badanie USG szyi i ślinianek Warszawa

Badanie USG narządów wewnętrznych, w zależności od okoliczności oraz konkretnego narządu, należy wykonywać kontrolnie lub po wcześniejszym skierowaniu przez lekarza na podstawie niepokojących objawów. Rzetelne badanie USG narządów wewnętrznych przy użyciu najnowszego, zaawansowanego sprzętu diagnostycznego wchodzi w skład oferty Centrum Medycznego Boramed, zlokalizowanego w Warszawie na Pradze Południe oraz na Ursynowie.

 

Ból odczuwalny w okolicy ślinianki, gardła i uszu stanowi zazwyczaj wskazanie do przeprowadzenia badania USG szyi, ślinianek, które wykluczy lub potwierdzi występowania schorzeń ślinianek takich jak guzy ślinianek czy powiększenie przewodów ślinowych. Badanie umożliwia również ocenę kamicy w przewodach ślinowych i morfologii węzłów chłonnych na szyi. Badanie można przeprowadzić w Centrum Medycznym Boramed w Warszawie na Ursynowie lub na Pradze Południe.

Specjalistyczne badanie USG w Warszawie - skontaktuj się z nami lub zamów wizytę on-line!

Badanie USG szyi, ślinianek zalecane jest szczególnie osobom skarżącym się na bezbolesne powiększenie się okolicy ślinianek. Podobnie jak w przypadku pozostałych obszarów, badanie USG szyi, ślinianek nie wymaga od pacjenta żadnego wcześniejszego przygotowania. Badanie przeprowadzane jest w pozycji leżącej, pacjent powinien odsłonić szyję oraz lekko odchylić głowę. Lekarz diagnosta przy pomocy głowicy urządzenia USG poruszanej na powierzchni szyi pacjenta sprawdza wielkość gruczołów ślinianek i ocenia, czy występują w nich jakiekolwiek zmiany. Badanie USG szyi, ślinianek trwa maksymalnie kilkanaście - kilkadziesiąt minut a jego wynik znany jest natychmiast. Na koniec pacjent otrzymuje wydruki wykonane podczas badania, które może przekazać swojemu lekarzowi prowadzącemu.

 

Oferowane usługi wykonywane są w:
Centrum Medyczne Boramed
ul. Bora Komorowskiego 21 lok. 307
Rejestracja tel. +48 22 25 01 577Rejestracja online
Centrum Medyczne Boramed KEN
ul. Beli Bartoka 8 lok. U/A
Rejestracja tel. +48 22 53 53 600Rejestracja online
Image

+48 22 25 01 577 - Bora Komorowskiego 21 lok. 307

+48 22 53 53 600 - Beli Bartoka 8 lok. U/A