Boramed w Warszawie - profesjonalna placówka medyczna
bg cookies

Badanie usg gałek ocznych Warszawa

Diagnostyka gałek ocznych pomoże w ocenieniu ryzyka powstawania chorób twardówki, ciała szklistego, naczyniówki. 

 

Badanie USG gałek ocznych

W Centrum Medycznym Boramed w Warszawie możliwe jest przeprowadzenie badania USG gałek ocznych, umożliwiające dokładną diagnostykę gałek ocznych a także tkanek w obrębie oczodołów. Dzięki badaniu USG gałek ocznych możliwe jest wykrycie różnego typu zmian w obrębie siatkówki, ciała szklistego, twardówki, naczyniówki a także nerwów wzrokowych. Szczególnie cenna jest możliwość dokonania oceny tylnego odcinka gałki ocznej. USG gałek ocznych pozwala także na dokonanie kalkulacji mocy zastępczych soczewek wewnątrzgałkowych w wypadku zaawansowanej zaćmy.

 Specjalistyczne badanie USG w Warszawie - skontaktuj się z nami lub zamów wizytę on-line!

Badanie USG gałek ocznych zalecane jest szczególnie w przypadkach, gdy pacjent cierpi na takie zaburzenia wzroku jak bielma rogówki lub zaćma i niemożliwe jest przeprowadzenie diagnostyki za pomocą lampy szczelinowej.

Badanie ultrasonograficzne gałek ocznych umożliwia wykrycie takich zmian w obrębie siatkówki jak jej odwarstwienie lub przedarcie, guzy czy wylewy. Jest również konieczne w celu doboru odpowiedniej soczewki, wymienianej pacjentowi np. w związku z zaćmą.

Usługa nie jest wykonywana w ramach NFZ

Oferowane usługi wykonywane są w:
Centrum Medyczne Boramed
ul. Bora Komorowskiego 21 lok. 307
Rejestracja tel. +48 22 25 01 577Rejestracja online